HSD_logo-mali Hiša Sadeži družbe Murska Sobota  

Hisa Sadezi druzbe Murska SobotaHiša Sadeži družbe Murska Sobota je s 1.1.2017 postala sedež Večgeneracijskega centra Pomurja.

Naslov: Ulica Štefana Kovača 20, Murska Sobota (zemljevid)
Strokovni vodja hiše: Darko Krajnc

E: hisa-ms@filantropija.org, darko.krajnc@filantropija.org
T: 02 5300 700
M: 031 748 412

Hiša je odprta:
od ponedeljka do petka od 8.00 do 19.00

Povezava na Facebook stran Hiše 

MEDGENERACIJSKE DELAVNICE HIŠE SADEŽI DRUŽBE

FEBRUAR 2018

Četrtek, 1. 2. 2018

  • ob 11.00: JABOLČNA PITA – kuharska delavnica (Albina Hajdinjak)

Petek, 2. 2. 2018

  • ob 17.00: ORIGAMI (Borut Miklus)
  • ob 19.00: PING PONG – igranje namiznega tenisa (Dominik Golob, Borut Miklus)

Sobota, 3. 2. 2018

  • ob 10.00: TAROK TURNIR v Hiši Sadeži družbe (Darko Krajnc) – zbiramo prijave do 2. februarja! Prijavnine ni!

Ponedeljek, 5. 2. 2018

  • 9.00 – 10.00: MERJENJE KRVNEGA PRITISKA (Milena Stropnik, Ivanka Vučak)
  • ob 17.00: ALKOHOL – SKUPINA za SAMOPOMOČ (Milan Osterc)
  • ob 17.00: Z LADJO KRIŽARKO DO ARGENTINE (Maroko – Tenerife – Brazilija) – potopisno predavanje – 1. del (Violeta Szabo)
  • ob 19.00: TRANSMISIJSKA MEDITACIJA (Matejka Ošlaj)

Torek, 6. 2. 2018

  • ob 17.00: UČINKOVITO REŠEVANJE KONFLIKTOV – pogovorna delavnica (Brigita Kranjc)
  • ob 17.00: ARGENTINA & URUGVAJ – potopisno predavanje – 2. del (Violeta Szabo)

Sreda, 7. 2. 2018

  • ob 9.30: NORDIJSKA HOJA – aktivna rekreacijska delavnica (Ljubica Zadravec)
  • ob 16.00: Učenje izdelave ROŽ IZ KREP PAPIRJA – kreativna delavnica (Anica Crnkovič)

Četrtek, 8. 2. 2018 – PRAZNIK – zaprto!

Petek, 9. 2. 2018

  • ob 14.00: TRENING SOCIALNIH VEŠČIN ZA OSEBE, KI POVZROČAJO NASILJE (DNK)
  • ob 16.00: IZDELAVA PUSTNIH MASK – otroška ustvarjalna delavnica (Sanja Horvat) – zbiramo prijave!
  • ob 19.00: PING PONG – igranje namiznega tenisa (Dominik Golob, Borut Miklus)

Ponedeljek, 12. 2. 2018

  • ob 19.00: TRANSMISIJSKA MEDITACIJA (Matejka Ošlaj)

Torek, 13. 2. 2018

  • ob 10.00: CVREMO KROFE – kuharska delavnica (Albina Hajdinjak)
  • ob 11.00: UŽIVAJMO V KLASIČNI GLASBI – DVOŘÁK (Dašenka Cipot)
  • ob 16.00: KROŽEK ZA RAZVOJ NOVIH TEKSTILNIH PRODUKTOV (Beti Kohek)
  • 19.00 – 20.00: MEDITACIJA ZA SPROSTITEV (Vlasta Zrinski)

Sreda, 14. 2. 2018

  • ob 9.30: NORDIJSKA HOJA – aktivna rekreacijska delavnica (Ljubica Zadravec)
  • ob 9.30: GLASBENA DELAVNICA – ljudska pesem (Marjana Škrilec)

Četrtek, 15. 2. 2018

  • 16.00 – 18.00: VARNOST V CESTNEM PROMETU V RS – Dober voznik sem (Drago Glišič)
  • ob 17.00: UVAJANJE V TAROK (Dominik Golob)
  • ob 12.00: KAKO IZBOLJŠATI ODNOSE V SLUŽBI (Breda Dular)

Petek, 16. 2. 2018

  • ob 14.00: TRENING SOCIALNIH VEŠČIN ZA OSEBE, KI POVZROČAJO NASILJE (DNK)
  • ob 16.00: UČIMO SE ŠIVANJA (Marjana Gomboc)
  • ob 18.00: ŽIVIMO TO, KAR RESNIČNO SMO – pogovorna delavnica (Maja Geder, Dominik Golob)
  • 16.00 – 18.00: ADIJO BLOKADE! ČAS JE ZA BOLJŠE ŽIVLJENJE! (Gregor Šikman)
  • 18.00 – 19.00: ZDRAVA HRBTENICA, ZDRAVO TELO! – brezplačen HumanUP pregled atlasa (Gregor Šikman)
  • ob 19.00: PING PONG – igranje namiznega tenisa (Dominik Golob, Borut Miklus)

Ponedeljek, 19. 2. 2018

  • ob 14.30: OBREZOVANJE DREVJA – praktičen prikaz (Branko Pucko)
  • ob 17.00: IGRALI SMO SE… (Dean Horvat, Društvo Art vizija)
  • ob 17.00: ALKOHOL – SKUPINA za SAMOPOMOČ (Milan Osterc)
  • ob 19.00: TRANSMISIJSKA MEDITACIJA (Matejka Ošlaj)

Torek, 20. 2. 2018

  • ob 16.30: GREMO VSI NA JOGO – prinesite podlogo (Društvo joga v vsakdanjem življenju – Sonja Mikuž)
  • ob 17.00: KRISTALI IN ENERGIJSKE VODE (Milan Kelhar)
  • 19.00 – 20.00: MEDITACIJA ZA SPROSTITEV (Vlasta Zrinski)

Sreda, 21. 2. 2018

  • ob 9.30: NORDIJSKA HOJA – aktivna rekreacijska delavnica (Ljubica Zadravec)
  • 17.00 – 19.00: KAKO BITI TI IN ZMAGOVATI (Stane Perkič)

Četrtek, 22. 2. 2018

  • 16.00 – 18.00: ZDRAVSTVENI VIDIK MEDITACIJE (Erika Žagar dr. med.)
  • ob 19.00: PING PONG – igranje namiznega tenisa (Dominik Golob, Borut Miklus)

Petek, 23. 2. 2018

  • ob 11.00: ROMSKE SPECIALITETE – kuharska delavnica (Zdenko Pestner, Romeo Cener)
  • ob 17.00: SVETI ZDRAVILNI KROG – CELIČNA PREOBRAZBA, ZDRAVLJENJE (Nataša Fras) – obvezne prijave!

Ponedeljek, 26. 2. 2018

  • 9.00 – 12.00: ZIMSKI OTROŠKI TABOR (6 – 10 let) – obvezne prijave!
  • 17.00 – 19.00: ŠPANŠČINA na konverzacijski način – lahko se pridružite na novo (Katarina Golc)
  • ob 19.00: TRANSMISIJSKA MEDITACIJA (Matejka Ošlaj)

Torek, 27. 2. 2018

  • 9.00 – 12.00: ZIMSKI OTROŠKI TABOR (6 – 10 let) – obvezne prijave!
  • ob 17.00: UŽITNE IN STRUPENE GOBE – prinesite sveže gobe (Milan Kelhar)

Sreda, 28. 2. 2018

  • 9.00 – 12.00: ZIMSKI OTROŠKI TABOR (6 – 10 let) – obvezne prijave!
  • ob 9.30: NORDIJSKA HOJA – aktivna rekreacijska delavnica (Ljubica Zadravec)
  • ob 17.00: ŽENSKA (JEZIKI LJUBEZNI) – pogovorna delavnica (Brigita Kranjc)

Informacije: 02 5300 700 in 031 748 412 ali na hisa-ms@filantropija.org oz. v Hiši Sadeži družbe, Štefana Kovača 20, MS. Delavnice so brezplačne. Če udeleženec izdelek odnese, krije materialne stroške, od 0,50 do 2 €, odvisno od delavnice. Program delavnic: https://www.facebook.com/hisasadezidruzbemurskasobota