Запрошуємо вас на лекції та майстер-класи, де ми представляємо та роз’яснюємо актуальні питання та теми, пов’язані з проживанням у Словенії для осіб з тимчасовим захистом.

На кожну лекцію ми запрошуємо представників різних організацій, які можуть надати вам багато корисної інформації.

Слідкуйте за датами і темами, які будуть регулярно розміщуватися на сайті. Лекції будуть проходити по понеділках або п’ятницях за адресою Cesta Dolomitskega odreda 11, 1000 Ljubljana або на платформі ZOOM.

  Ім’я та прізвище/Ime in priimek

  Eлектронна адреса/E-mail naslov

  телефон/Telefonska številka

  Дати та час проведення/Termini:

  У випадку фотографування активності, дозволяю Slovenski filantropiji, використовувати фотографії для потреб освіти/V primeru fotografiranja aktivnosti dovoljujem Slovenski filantropiji, da fotografije uporablja za potrebe promocije izobraževanj: ТАК/DAНІ/NE

  З тиском на кнопку «Відправити» погоджуєтесь з тим, що ваші дані можуть бути опрацьовані згідно з Законом захисту приватних даних для потреб освіти у Slovenski filantropiji а таккож з ними пов’язані активності./S klikom na gumb "Pošlji" se strinjate, da se vaši podatki lahko obdelujejo v skladu z Zakonom o varstvu osebnih podatkov za potrebe izobraževanj na Slovenski filantropiji in z njimi povezanih aktivnosti.

 • Cara Mengekstrak Domain dari URL di Notepad++
 • WordPress CMS Checker
 • slot gacor