HSD_logo-mali Hiša Sadeži družbe Žalec

Hiša Sadeži družbe Žalec je s 1. 1. 2017 del projekta Večgeneracijskega centra Planet Generacij.

Naslov: Hmeljarska ulica 3, Žalec (zemljevid)
Strokovni vodja hiše:
Barbara Lužar
E: hisa-zalec@filantropija.org, barbara.luzar@filantropija.org
T: 01 200 99 44
M: 051 669 714

Hiša je odprta:
ponedeljek, petek:
 od 08:00 do 16:00
torek, sreda, četrtek: od 8:00 do 18:00

Povezava na Facebook stran Hiše                                          

MEDGENERACIJSKE DELAVNICE HIŠE SADEŽI DRUŽBE ŽALEC      

  JANUAR 2019

Četrtek, 3. 1. 2019

  • 09.00: VAJE ZA HRBTENICO IN JOGIJSKE ASANE (Alenka Tabor)
  • 18.00: JOGA (Jasna Mikola)

Petek, 4. 1. 2019

  • 10.00: KUHARSKA DELAVNICA (Marjana in Jože Glinšek)
  • 17.00: ŠPANŠČINA- NADALJEVALNI TEČAJ (Anja Cimperman) – obvezne prijave na 051 669 714

Sobota, 5. 1. 2019

  • 08.30: JOGA ZA STAREJŠE (Jasna Mikola) nadaljevalna, zaprta skupina

Nedelja, 6. 1. 2019

  • 18.00: JOGA ZA DRUŽINE (Jasna Mikola)

Ponedeljek, 7. 1. 2019

  • 09.00: URICE PLETENJA (Marjeta Hudovernik) – nadaljevalna skupina
  • 12.00: RAČUNALNIŠKA DELAVNICA (Martin Puhek, Rok Soderžnik)
  • 14.00: UČNA POMOČ
  • 17.00: ZAČETNI TEČAJ ANGLEŠČINE (Natalija Štefančič) – zaprta skupina

Torek, 8. 1. 2019

  • 09.00: TAI-CHI (Dragica Kulić)
  • 10.30: UČENJE SLOVENSKEGA JEZIKA (Tea Sečki) obvezne prijave na 051 669 714
  • 10.30: DELAVNICA ŠIVANJA (Marija Strmole) zaprta skupina
  • 14.00: UČNA POMOČ

Sreda, 9. 1. 2019

  • 08.30: TELOVADBA: Okrepimo hrbtenico (Tanja Čater)
  • 08.15: TIBETANSKE VAJE (Sabina Rozman) – predavalnica
  • 09.30: RISANJE MANDAL (Mateja Čretnik)
  • 10.00: URICE PLETENJA (Marjeta Hudovernik) – začetna skupina
  • 14.00: UČNA POMOČ
  • 17.00: NEMŠČINA-NADALJEVALNI TEČAJ (Marija Šuster) – obvezne prijave na 051 669 714
  • 18.00: ANGLEŠČINA-NADALJEVALNI TEČAJ (Natalija Štefančič) – zaprta skupina

Četrtek, 10. 1. 2019

  • 08.00: PILATES (Sabina Rozman)- predavalnica
  • 09.00: VAJE ZA HRBTENICO IN JOGIJSKE ASANE (Alenka Tabor)
  • 14.00: UČNA POMOČ
  • 18.00: JOGA (Jasna Mikola)

Petek, 11. 1. 2019

  • 10.00: KUHARSKA DELAVNICA (Marjana in Jože Glinšek)
  • 14.00: UČNA POMOČ
  • 17:00: ŠPANŠČINA- NADALJEVALNI TEČAJ (Anja Cimperman) – obvezne prijave na 051 669 714

Sobota, 12. 1. 2019

  • 8.30: JOGA (Jasna Mikola) nadaljevalna, zaprta skupina

Nedelja, 13. 1. 2019

  • 18.00: JOGA ZA DRUŽINE (Jasna Mikola)

Ponedeljek, 14. 1. 2019

  • 09.00:URICE PLETENJA (Marjeta Hudovernik) – nadaljevalna skupina
  • 14.00: UČNA POMOČ
  • 17.00: ZAČETNI TEČAJ ANGLEŠČINE (Natalija Štefančič)- zaprta skupina

Torek, 15. 1. 2019

  • 09.00: TAI-CHI (Dragica Kulić)
  • 10.30: UČENJE SLOVENSKEGA JEZIKA (Tea Sečki) obvezne prijave na 051 669 714
  • 10.30: DELAVNICA ŠIVANJA (Marija Strmole) zaprta skupina
  • 14.00: UČNA POMOČ

Sreda, 16. 1. 2019

  • 08.30: TELOVADBA: Okrepimo hrbtenico (Tanja Čater)
  • 08.15: TIBETANSKE VAJE (Sabina Rozman) – predavalnica
  • 09.30: RISANJE MANDAL (Mateja Čretnik)
  • 10.00: URICE PLETENJA (Marjeta Hudovernik) – začetna skupina
  • 14.00: UČNA POMOČ
  • 17.00: NEMŠČINA-NADALJEVALNI TEČAJ (Marija Šuster) – obvezne prijave na 051 669 714
  • 18.00: ANGLEŠČINA-NADALJEVALNI TEČAJ (Natalija Štefančič) – zaprta skupina

Četrtek, 17. 1. 2019

  • 08.00: PILATES (Sabina Rozman ) – predavalnica
  • 09.00: VAJE ZA HRBTENICO IN JOGIJSKE ASANE (Alenka Tabor)
  • 14.00: UČNA POMOČ
  • 18.00: JOGA (Jasna Mikola)

Petek, 18. 1. 2019

  • 10.00: KUHARSKA DELAVNICA (Marjana in Jože Glinšek)
  • 14.00: UČNA POMOČ
  • 17:00: ŠPANŠČINA- NADALJEVALNI TEČAJ (Anja Cimperman) – obvezne prijave na 051 669 714

Sobota, 19. 1. 2019

  • 8.30: JOGA ZA STAREJŠE (Jasna Mikola) nadaljevalna, zaprta skupina

Nedelja, 20. 1. 2019

  • 18.00: JOGA ZA DRUŽINE (Jasna Mikola)

Ponedeljek, 21. 1. 2019

  • 09.00:URICE PLETENJA (Marjeta Hudovernik) nadaljevalna skupina
  • 12.00: RAČUNALNIŠKA DELAVNICA (Martin Puhek, Rok Soderžnik)
  • 14.00: UČNA POMOČ
  • 17.00: ZAČETNI TEČAJ ANGLEŠČINE (Natalija Štefančič) – zaprta skupina

Torek, 22. 1. 2019

  • 09.00: TAI-CHI (Dragica Kulić)
  • 10.30: UČENJE SLOVENSKEGA JEZIKA (Tea Sečki) – obvezne prijave na 051 669 714
  • 10.30: DELAVNICA ŠIVANJA (Marija Strmole) zaprta skupina
  • 14.00: UČNA POMOČ

Sreda, 23. 1. 2019

  • 08.30: TELOVADBA: Okrepimo hrbtenico (Tanja Čater)
  • 08.15: TIBETANSKE VAJE (Sabina Rozman) – predavalnica
  • 09.30: RISANJE MANDAL (Mateja Čretnik)
  • 10.00: URICE PLETENJA (Marjeta Hudovernik) – začetna skupina
  • 11.00: KUHARSKA DELAVNICA: vegi jedi ( Zinka Drev)
  • 14.00: UČNA POMOČ
  • 17.00: NEMŠČINA-NADALJEVALNI TEČAJ (Marija Šuster) – obvezne prijave na 051 669 714
  • 18.00: ANGLEŠČINA-NADALJEVALNI TEČAJ (Natalija Štefančič) – zaprta skupina

Četrtek, 24. 1. 2019

  • 08.00: PILATES (Sabina Rozman)- predavalnica
  • 09.00: VAJE ZA HRBTENICO IN JOGIJSKE ASANE (Alenka Tabor)
  • 14.00: UČNA POMOČ
  • 18.00: JOGA (Jasna Mikola)

Petek, 25. 1. 2019

  • 10.00: KUHARSKA DELAVNICA (Marjana in Jože Glinšek)
  • 14.00: UČNA POMOČ
  • 17:00 ŠPANŠČINA- NADALJEVALNI TEČAJ (Anja Cimperman) –

             obvezne prijave na 051 669 714

Sobota, 26. 1. 2019

  • 8.30: JOGA ZA STAREJŠE  (Jasna Mikola) nadaljevalna, zaprta skupina

Nedelja, 27. 1. 2019

  • 18.00: JOGA ZA DRUŽINE (Jasna Mikola)

Ponedeljek, 28. 1. 2019

  • 09.00: URICE PLETENJA (Marjeta Hudovernik) nadaljevalna skupina
  • 14.00: UČNA POMOČ
  • 17.00: ZAČETNI TEČAJ ANGLEŠČINE (Natalija Štefančič) zaprta skupina

Torek, 29. 1. 2019

  • 09.00: TAI-CHI (Dragica Kulić)
  • 10.30: UČENJE SLOVENSKEGA JEZIKA (Tea Sečki) obvezne prijave na 051 669 714
  • 10.30: DELAVNICA ŠIVANJA (Marija Strmole) zaprta skupina
  • 14.00: UČNA POMOČ

Sreda, 30. 1. 2019

  • 08.30: TELOVADBA za hrbtenico (Tanja Čater)
  • 08.15: TIBETANSKE VAJE (Sabina Rozman) pred.
  • 09.30: RISANJE MANDAL (Mateja Čretnik)
  • 10.00: URICE PLETENJA (Marjeta Hudovernik) – začetna skupina
  • 14.00: UČNA POMOČ
  • 17.00: NEMŠČINA-NADALJEVALNI TEČAJ (Marija Šuster) – obvezne prijave na 051 669 714
  • 18.00: ANGLEŠČINA-NADALJEVALNI TEČAJ (Natalija Štefančič) zaprta skupina

Četrtek, 31. 1 .2019

  • 08.00: PILATES (Sabina Rozman) – predavalnica
  • 09.00: VAJE ZA HRBTENICO IN JOGIJSKE ASANE (Alenka Tabor)
  • 14.00: UČNA POMOČ
  • 18.00: JOGA (Jasna Mikola)

 

PRIDRUŽITE se nam kot PROSTOVOLJEC/ PROSTOVOLJKA!

Pridite v našo Hišo, nas pokličite ali nam pišite. Veseli bomo vsakega vašega predloga.
Še posebej dobrodošli prostovoljci za UČNO POMOČ otrokom iz OŠ (pomoč pri pisanju domačih nalog: matematika, slovenščina, tuji jeziki, …)

»Dobra dela ne potrebujejo reklame. Dobra dela potrebujejo vas!«

Brezplačno PRAVNO SVETOVANJE nudimo po predhodnem dogovoru, na voljo vsak tretji četrtek v mesecu, od 17h do 18h.
Izvaja ga pravnik Mihael Centrih (Pravna Klinika).