HSD_logo-mali Hiša Sadeži družbe Žalec

Hiša Sadeži družbe Žalec je s 1. 1. 2017 del projekta Večgeneracijskega centra Planet Generacij.

Naslov: Hmeljarska ulica 3, Žalec (zemljevid)
Strokovni vodja hiše:
Barbara Lužar
E: hisa-zalec@filantropija.org, barbara.luzar@filantropija.org
M: 051 669 714

Hiša je odprta:
ponedeljek in petek: od 8:00 do 16:00
torek in četrtek: od 8:00 do 17:00
sreda: od 8.00 do 18.00

Povezava na Facebook stran Hiše                                          

MEDGENERACIJSKE DELAVNICE HIŠE SADEŽI DRUŽBE ŽALEC      

  NOVEMBER 2019

PETEK, 1. 11. 2019  – praznik

Sobota, 2. 11. 2019

  • 08.30: JOGA ZA STAREJŠE (Jasna Mikola) Nadaljevalna, zaprta skupina

Nedelja, 03. 11. 2019

  • 18.00: JOGA ZA DRUŽINE (Jasna Mikola)

Ponedeljek,04. 11. 2019

  • 09.00: URICE PLETENJA (Marjeta Hudovernik)
  • 12.00: UPORABA PAMETNIH TELEFONOV- prijave
  • 12.00: RAČUNALNIŠKA DELAVNICA (Rok Soderžnik)
  • 14.00: UČNA POMOČ

Torek, 05. 11. 2019

  • 09.00: FALUN DAFA,QI GONG IN MEDITACIJA (Žiga)
  • 11.00: DELAVNICA ŠIVANJA (Marija Strmole)
  • 14.00: UČNA POMOČ

Sreda 6.11. 2019

  • 08.30: TELOVADBA: Okrepimo hrbtenico (Tanja Čater)
  • 09.30: UČENJE SLOV. JEZIKA (Teja) PRIJAVE!
  • 10.00: URICE PLETENJA začetna skupina (Marjeta)
  • 10.00: LIKOVNA DELAVNICA ZA ODRASLE (Erna)
  • 10.30: KUHARSKA DELAVNICA Vegi jedi (Zinka Drev)
  • 14.00: UČNA POMOČ
  • 17.00: NEMŠČINA: Nadaljevalna,zaprta skupina (Marija)
  • 18.00: ANGLEŠČINA:1.nadaljevalna,zaprta skupina

Četrtek, 7. 11. 2019

  • 09.00: VAJE ZA HRBTENICO IN JOGIJSKE ASANE (Alenka Tabor)
  • 14.00: UČNA POMOČ
  • 18.00: JOGA (Jasna Mikola)

Petek, 8. 11. 2019

  • 09.00: NORDIJSKA HOJA (Milena Šah Koren)
  • 10.00: KUHARSKA DELAVNICA (Marjana in Jože)
  • 14.00: UČNA POMOČ
  • 16.45: ŠPANŠČINA: Nadaljevalna, zaprta skupina
  • 17.00: PREDAVANJE: Pomembni ukrepi za ohranjanje zravja srca in ožilja, dr. Metod Prašnikar; (Koronarni klub)

Sobota, 9. 11. 2019

  • 08.30: JOGA ZA STAREJŠE Nadaljevalna, zaprta skupina (Jasna Mikola)

Nedelja,10. 11. 2019

  • 18.00: JOGA ZA DRUŽINE (Jasna Mikola)

Ponedeljek, 11. 11. 2019

  • 09.00: URICE PLETENJA (Marjeta Hudovernik)
  • 12.00: UPORABA PAMETNIH TELEFONOV
  • 14.00: UČNA POMOČ

Torek, 12. 11. 2019

  • 9.00: FALUN DAFA, QI GONG IN MEDITACIJA (Žiga Požun)
  • 11.00: DELAVNICA ŠIVANJA (Marija Strmole)
  • 14.00: UČNA POMOČ

Sreda, 13. 11. 2019

  • 08.30: TELOVADBA: Okrepimo hrbtenico (Tanja Čater)
  • 09.30: UČENJE SLOV. JEZIKA (Teja) –obvezne prijave
  • 10.00: URICE PLETENJA začetna skupina (Marjeta)
  • 10.00: LIKOVNA DELAVNICA ZA ODRASLE (Erna)
  • 10.30: KUHARSKA DELAVNICA Vegi jedi (Zinka Drev)
  • 14.00: UČNA POMOČ
  • 17.00: NEMŠČINA: Nadaljevalna,zaprta skupina (Marija)
  • 18.00: ANGLEŠČINA: 1. nadaljevalna, zaprta skupina

Četrtek, 14. 11. 2019

  • 09.00: VAJE ZA HRBTENICO IN JOGIJSKE ASANE (Alenka Tabor)
  • 14.00 UČNA POMOČ
  • 18.00: JOGA (Jasna Mikola)

Petek, 15. 11. 2019

  • 09.00: NORDIJSKA HOJA (Milena Šah Koren)
  • 10.00: KUHARSKA DELAVNICA (Marjana in Jože)
  • 14.00: UČNA POMOČ
  • 16.45: ŠPANŠČINA: zaprta skupina (Anja Cimperman)
  • 19.00: ZERO WASTE: Izdelava sveč iz odpadnega olja

Sobota, 16. 11. 2019

  • 08.30: JOGA ZA STAREJŠE Nadaljevalna, zaprta skupina (Jasna Mikola)
  • 10.00 -14.00: ZERO WASTE: Izmenjevalnica oblačil

Nedelja,17. 11. 2019

  • 18.00: JOGA ZA DRUŽINE (Jasna Mikola)

Ponedeljek, 18. 11. 2019

  • 09.00: URICE PLETENJA (Marjeta Hudovernik)
  • 12.00: UPORABA PAMETNIH TELEFONOV
  • 12.00: RAČUNALNIŠKA DELAVNICA (Rok Soderžnik)
  • 14.00: UČNA POMOČ

Torek, 19. 11. 2019

  • 9.00: FALUN DAFA, QI GONG IN MEDITACIJA (Žiga)
  • 11.00: DELAVNICA ŠIVANJA (Marija Strmole)
  • 14.00: UČNA POMOČ

Sreda, 20. 11. 2019

  • 08.30: TELOVADBA: Okrepimo hrbtenico (Tanja Čater)
  • 09.30: UČENJE SLOV. JEZIKA (Teja) –obvezne prijave
  • 10.00: URICE PLETENJA začetna skupina (Marjeta)
  • 10.00: LIKOVNA DELAVNICA ZA ODRASLE (Erna)
  • 10.30: KUHARSKA DELAVNICA Vegi jedi (Zinka Drev)
  • 14.00: UČNA POMOČ
  • 17.00: NEMŠČINA: Nadaljevalna, zaprta skupina (Marija)
  • 18.00: ANGLEŠČINA: 1. nadaljevalna, zaprta skupina

Četrtek, 21. 11. 2019

  • 09.00: VAJE ZA HRBTENICO IN JOGIJSKE ASANE (Alenka Tabor)
  • 14.00: UČNA POMOČ
  • 18.00: JOGA (Jasna Mikola)

Petek, 22. 11. 2019

  • 09.00: NORDIJSKA HOJA (Milena Šah Koren)
  • 10.00: KUHARSKA DELAVNICA (Marjana in Jože)
  • 14.00: UČNA POMOČ
  • 16.45: ŠPANŠČINA: zaprta skupina (Anja Cimperman)

Sobota, 23. 11. 2019

  • 08.30: JOGA ZA STAREJŠE Nadaljevalna, zaprta  skupina (Jasna Mikola)

Nedelja, 24. 11. 2019

  • 18.00: JOGA ZA DRUŽINE (Jasna Mikola)

Ponedeljek, 25. 11. 2019

  • 09.00: URICE PLETENJA (Marjeta Hudovernik)
  • 12.00: UPORABA PAMETNIH TELEFONOV
  • 14.00 UČNA POMOČ

Torek, 26. 11. 2019

  • 09.00: FALUN DAFA,QI GONG IN MEDITACIJA (Žiga Požun)
  • 11.00: DELAVNICA ŠIVANJA (Marija Strmole)
  • 14.00: UČNA POMOČ

Sreda, 27. 11. 2019

  • 08.30: TELOVADBA: Okrepimo hrbtenico (Tanja Čater)
  • 09.30: UČENJE SLOV. JEZIKA (Teja) PRIJAVE!
  • 10.00: URICE PLETENJA: začetna skupina (Marjeta)
  • 10.00: LIKOVNA DELAVNICA ZA ODRASLE (Erna)
  • 10.30: KUHARSKA DELAVNICA vegi jedi (Zinka Drev)
  • 14.00: UČNA POMOČ
  • 17.00: NEMŠČINA: Nadaljevalna,zaprta skupina
  • 18.00: ANGLEŠČINA:1.nadaljevalna, zaprta skupina

Četrtek, 28. 11. 2019

  • 09.00: VAJE ZA HRBTENICO IN JOGIJSKE ASANE (Alenka Tabor)
  • 14.00 UČNA POMOČ
  • 18.00: JOGA (Jasna Mikola)

Petek, 29. 11. 2019

  • 09.00: NORDIJSKA HOJA (Milena Šah Koren)
  • 10.00: KUHARSKA DELAVNICA (Marjana in Jože)
  • 14.00: UČNA POMOČ
  • 16.45: ŠPANŠČINA: Nadaljevalna, zaprta skupina (Anja Cimperman)
  • 9.00: ZERO WASTE: Prvi koraki do ZERO WASTE

Sobota, 30. 11. 2019

  • 08.30: JOGA ZA STAREJŠE Nadaljevalna, zaprta skupina (Jasna Mikola)

PRIDRUŽITE se nam kot PROSTOVOLJEC/ PROSTOVOLJKA!

Pridite v našo Hišo, nas pokličite ali nam pišite. Veseli bomo vsakega vašega predloga.
Še posebej dobrodošli prostovoljci za UČNO POMOČ otrokom iz OŠ (pomoč pri pisanju domačih nalog: matematika, slovenščina, tuji jeziki, …)

»Dobra dela ne potrebujejo reklame. Dobra dela potrebujejo vas!«